Page 1 of 2
Posted: 13 Apr 2007 23:09
by Mark
Oeps, wat een werk petwin.
Ik moet toegeven...volgens mij heb ik de zelfde sypthomen...heb ik dus ook dat fucking syndroom?!? Op zich geen probleem maar hoe leg ik het mijn vriendinnetje en dochter (van 2 dagen oud, dus trots!!) uit dat ik er dus ook eigenlijk niets aan kan doen dat ik zoveel tijd in de schuur doorbreng?

Posted: 14 Apr 2007 10:18
by Vvoister
Mark,
Proficiat met de geboorte van jullie dochter!!

Posted: 14 Apr 2007 20:35
by porsche 356 SC
wow, in 1 reactie off-topic, knap hoor
Mark van harte natuurlijk!
Posted: 14 Apr 2007 21:26
by JDMM
Hallo Mark,
Gefeliciteerd met jullie dochter, geniet er van !
Jan.
Hiep Hiep Hoera
Posted: 15 Apr 2007 16:02
by paul
Hartelijk gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter.
Hoe heet ze? Hoeveel weegt ze? Hoe ging het? etc.
(Vragen van Mirjam.)
Paul
Ps: Je moet natuurlijk zorgen dat de auto 's er piekfijn uitzien voor je dochter om een goede indruk op haar te maken. Dus je hebt een ideaal excuus voor je verblijf in de garage.
Posted: 16 Apr 2007 09:05
by Vvoister
Paul,
Is er nog nieuws van het restauratie-front? Heb je nog nieuwe foto's oid?
Posted: 19 Apr 2007 16:34
by paul
Zoals je weet was mijn project eigenlijk ook alleen maar een overspuiter. Maar dan kom je inderdaad wat tegen.
Als er doorgewerkt was, zou mijn auto al lang klaar zijn. Er zijn echter wat ego 's die vinden dat zij het voor het zeggen hebben en niet een ander (ingewikkeld verhaal maar ik zit er mooi tussen.).
Men zegt (bij de spuiter) dat ze nu begonnen zijn met plamuren. Ik kan pas zaterdag gaan kijken (Eerst zien dan geloven!).
Ik voel me aardig *@$*!!. Van de belofte dat de auto in maart zeker klaar zou zijn, is dus niets gekomen. Misschien maart 2010?
Ik kan naar geen enkel treffen en ook de weekenden zit ik maar thuis. Ik houd me maar bezig met jullie berichtjes te lezen. Als ik weer uit de put ben, laat ik het weten.
Dank voor je belangstelling.
Paul

Posted: 19 Apr 2007 21:11
by Vvoister
Kopop Paul. Komt allemaal goed. Het duurt even maar als hij klaar is heb je ook meteen de mooiste C van allemaal!
Ik weet niet of het een pleister op de wonden is maar je kunt met mij mee rijden tijden de Nederrein toertocht op 6 mei as. Ben je er ook weer eens uit. ff onder porsches.

Wat zeg je d'r van? Ik pik je wel op in Eindhoven of waar je dan ook mag wonen.
Gr,
Erik
Posted: 20 Apr 2007 21:27
by paul
That's where friends are for......
Dank jullie jongens.
Ik ga mijn Duits maar eens oppoetsen want dat aanbod van Erik sla ik niet af. Mirjam is ook blij om deze depressieve jongen sinds lange tijd met een glimlach het huis te zien verlaten.
Maar Erik, weet waar je aan begint. Ik heb geen vrienden gemaakt binnen de Club de afgelopen maanden. Mogelijk moeten we onze toevlucht zoeken bij "unsere Deutsche Freunden".
Gaan er nog meer liefhebbers mee naar de oosterburen?
Erik, te gek jongen. Ik neem nog contact op via de e-mail.
Paul

Posted: 20 Apr 2007 22:26
by paul
Mijn Duits oppoetsen dus.
Maar ga ook maar mee als tolk.
Paul
fahrvergnügen
Posted: 21 Apr 2007 08:54
by Richard
Ik ga 6 mei ook mee dus Paul, je bent niet alleen afhankelijk van Erik en de Duitsers.
Vanaf Breda kunnen Erik en ik samen rijden richting Paul/Oosten? Vanaf Breda is het ruim anderhalf uur naar Krefeld met een tussenstop om Paul op te pikken.
Posted: 22 Apr 2007 22:32
by Vvoister
Kom net terug van een weekendje Maastricht. Wat een heerlijke stad zeg!
Ik ben blij te lezen dat we in grote getalen naar onze oosterburen trekken de 6e. Richard, ik begrijp dat jij in Belgie bent dan kunnen inderdaad mooi samen richting Paul rijden. Ga alsvast maar op je Duits oefenen Paul. Marc zou ook komen toch?
Posted: 23 Apr 2007 08:47
by Vvoister
Jan en Edwin ook van de partij? Anderen??
Posted: 23 Apr 2007 20:39
by Richard
Hoi Erik,
Ik ben dat weekend van de 6e niet in België maar Breda ligt op de route naar het zuidoosten. We kunnen per email wel even afspreken hoe laat/waar.
Ik weet verder niet wie er nog meer gaat. Voor Jan is het dichtbij!
Posted: 23 Apr 2007 21:27
by Mark
Boys,
Bedankt voor alle felicitaties met mijn mooie (de mooiste uiteraard) dochter Robin, we zijn erg blij met haar.
Zeer waarschijnlijk zal ik er ook bij zijn in Duitsland!
tot gauw, Mark