ik heb een 356 C rood, uit 1964
Ik ben werkzaam geweest in de techniek, alle gebouwinstallaties en bouwkundige zaken gedaan.
vanaf mijn prille jeugd ben ik geinteresseerd in alles wat rijdt met een verbrandingsmotor, ik was 10 en bouwde een skelter met het NSU motorblok van de afgedankte brommer van mijn vader, heel veel crossbrommers, ik was 12 had ik mijn eerste motorfiets, daar zouden er nog veel van volgen. Jong geleerd is oud gedaan

Dan ben je ineens ergens in de 40 en dan begint het weer te kriebelen, vooral motoren kwamen er, oude antieke ook, ik heb ze nog uit 1934, 1960 en 1970 en ook een moderne. verder nog een oldtimer gehad, een kadett uit de jaren 70 maar daar bleef ik aan lassen, weer verkocht dus. Ik heb heel veel aan van alles gesleuteld maar met Porsche geen enkele ervaring.
Hoe ben ik aan de Porsche gekomen?
Via mijn werk kwam ik regelmatig bij een klant die de 356 in de schuur had staan, ik was natuurlijk enorm geinteresseerd en steeds als ik daar kwam probeerde ik met de eigenaar indien mogelijk naast de auto een praatje te maken. Naarmate de jaren verstreken zag ik de auto er niet beter op worden, de beste man had gezondheidsproblemen en deed niets meer met de auto. natuurlijk polste ik steeds voorzichtig of hij hem niet wilde verkopen, daar wou hij nog niets van weten.
Met ieder bezoek zag ik de banden steeds platter worden en de stoflaag steeds dikker! maar ik wou zeker niet opdringerig worden omdat het heel gevoelig lag.
zo`n 2 jaar geleden was ik er weer en vroeg naar de Porsche, ik was er op het juiste moment, hij had net een week geleden samen met zijn vrouw besloten dat de Porsche toch maar verkocht ging worden! dat was zeker niet tegen dovemansoren gezgd!
Ik kreeg hem tegen een hele schappelijke prijs mee, wat zeker meespeelde is dat hij mij gegund werd., je kent het wel als je dit met kennissen deelt "dat had ik moeten weten!" of "wat ben jij een bofkont!"
Van de historie weet ik nog weinig, ooit uit Amerika gekomen naar Belgie, daarna in NL beland, hij is zo te zien mogelijk zo`n 25 jaar geleden opgeknapt, gespoten, ik heb geen verstand van hoe de staat genoemd wordt maar ik denk B-kwaliteit.
Hij heeft nu 2 jaar in de garage bij mij gestaan en ben er nu aan begonnen. Wat heb ik al gedaan? nog niet veel, de motor lopend gemaakt, (of deze goed is kan ik nog niet beoordelen) want ik heb er nog niet mee gereden, de stoelzittingen laten stofferen, nu de bodem aan de binnenkant geheel blank gemaakt, daar gaat RX5 en dan RX10 (van de antiroestshop) in gesmeerd worden, wat ik er daarna aan moet doen hoop ik hier in het forum te lezen. Verder zal de motor er uit moeten want er is een olielekkage tussen de bak en motor die ze op knullige wijze gepoogd hebben te repareren.
Je zal me nog wel een tegenkomen met het stellen van vragen.